Відгуки про компанію LOVE HONEY - магазин натуральної медової продукції
- Олена М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за ваш відгук 💛 Нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція! Будемо раді вашим новим замовленням 🍯✨
- Коментар продавця
- Юлія Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за ваш відгук 💛 Нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція! Будемо раді вашим новим замовленням 🍯✨
- Коментар продавця
- Оксана С.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за ваш відгук 💛 Нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція! Будемо раді вашим новим замовленням 🍯✨
- Коментар продавця
- Олег С.
Вчора отримав замовлення - 4 види меду (квітковий, лісовий, липовий та акацієвий в п'яти скляних банках по 680 гр). Акацієвий добавили до замовлення через чат з продавцем, бо на сайті його не було в наявності. Вже скуштували з жінкою Лісовий та Акацієвий. Це не мед, а пісня. Точніше пісні. Смак - чудовий, натуральний. Аромат - тонкий, натуральний. Море задоволення. Вже давненько не щастило купити такий якісний мед. Щиро дякуємо магазину Love Honey! 👍👍👍👍👍
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за ваш відгук 💛
Нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція! Будемо раді вашим новим замовленням 🍯✨
- Коментар продавця
- Ольга Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко відправили і якісно зараковано.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за ваш відгук 💛
Нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція! Будемо раді вашим новим замовленням 🍯✨
- Коментар продавця
- Богдан А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за ваш відгук 💛
Нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція! Будемо раді вашим новим замовленням 🍯✨
- Коментар продавця
- Вікторія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дяка за липовий мед ви найкращі
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за ваш відгук 💛 Нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція! Будемо раді вашим новим замовленням 🍯✨
- Коментар продавця
- Анна В.
дуже смачний фейхоа з медом, жалію, що вже нема в наявності, напевно скінчився сезон. до сирничків, солодких млинців чи вафель - супер!
також сподобались чаї з журавлиною і маракуйя-апельсин- Коментар продавця
Щиро дякуємо за ваш відгук 💛
Нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція! Будемо раді вашим новим замовленням 🍯✨
- Коментар продавця
- Радміла К.
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за ваш відгук 💛 Нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція! Будемо раді вашим новим замовленням 🍯✨
- Коментар продавця
- Катерина Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Приємний у спілкуванні продавець, швидка доставка та добрий товар! Дякую!!! 🌟🌟🌟🌟🌟🩷🫶🏻
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за ваш відгук 💛 Нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція! Будемо раді вашим новим замовленням 🍯✨
- Коментар продавця

